Witamy na oficjalnej stronie Agencji Motoroni - organizatora ogólnopolskich targów, imprez masowych oraz eventów.

Nasz zespół tworzą ludzie od lat zawodowo związani z reklamą, mediami oraz rynkiem motoryzacyjnym. Działalność na rynku wystawienniczo - eventowym rozpoczęliśmy w 2005 roku, od tego czasu  nasze projekty stały się dobrze rozpoznawalną marką.

Wypromowaliśmy i ugruntowaliśmy największą w Polsce wystawę motocykli i skuterów znaną obecnie pod nazwą "OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MOTOCYKLI I SKUTERÓW". 

Przy współpracy z naszymi partnerami organizujemy jedyną w swoim rodzaju plenerową imprezę masową - EXTREMEMOTO. Zakres naszej działalności obejmuje także konferencje, imprezy integracyjne dla firm, pikniki rodzinne. Ostatnio dołaczyliśmy cykl imprez letnich organizowanych dla tak renomowanych firm jak Honda Poland.

Skuteczna promocja oraz przemyślana kampania marketingowa przyciąga na nasze imprezy corocznie dziesiątki tysięcy osób, co w połączeniu z dużym nagłośnieniem medialnym sprawia, iż współpracujące z nami firmy sponsorskie osiągają założone przez siebie cele.

Organizując targi oraz eventy współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ośrodkami wystawienniczymi i wyspecjalizowanymi partnerami od obsługi technicznej. Oferowane naszym klientom obiekty i przestrzenie zapewniają komfortowe warunki, pozwalając na skupienie całej uwagi uczestników wyłącznie na części merytorycznej wydarzenia.

Imprezy organizowane przez Motoroni poprzedza kampania reklamowa ukierunkowana na segment odbiorców związanych z daną branżą. Powoduje to zwiekszenie zainteresowania firm poszukujących biznesowych kontaktów, minimalizując zarazem element przypadkowości.

Dużą wagę przykładamy do oprawy wystaw i wydarzeń. Poza głównym celem, któremu służą organizowane imprezy, staramy się by czas na nich spędzony umilały sceniczne pokazy, wystawy uzupełniające, spotkania z gwiazdami sportów motoryzacyjnych czy wreszcie to co widzowie lubia najbardziej - konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Agencja Motoroni wykorzystując doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę. Przeprowadziliśmy po wielu latach przerwy na rynku wystaw samochodowych dwie edycje AUTO SHOW POLAND. To najlepszy dowód na to, iż sprawdzamy się w nowych dziedzinach i kierunkach działalności.

Wybierając nas na partnera zyskujesz:

  • Umiejętną i sprawną organizację imprez masowych
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi wraz z odpowiednim zapleczem
  • Doświadczenie w wyborze najskuteczniejszych narzędzi promocji
  • Dobre kontakty medialne

Zapraszamy Państwa do współpracy z zakresie działań wystawienniczo-eventowych.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych związanych z nasza działalnością.

Zespół MOTORONI 

Jestemy organizatorem nastpujcych targw