Gymkhana i "Honda Fun and Safety 2011"

Podczas tegorocznego sezonu motocyklowego 2011 poprowadziliśmy ogólnopolski cykl działań zleconych przez firmę Honda Poland. Mieliśmy przyjemność po raz pierwszy w Europie współorganizować imprezę o nazwie HONDA GYMKHANA - dyscypliny bardzo popularnej dotychczas w Japonii oraz cyklu imprez HONDA FUN & SAFETY.

Każda z wymienionych imprez przyczynia się bezpośrednio do propagowania bezpiecznej jazdy na motocyklu jak i podnoszenia umiejętność kierowców. Jednocześnie zapewnia dużo świetnej zabawy oraz naprawdę zaciekłej sportowej rywalizacji.

Podczas organizacji imprez, przydatne okazały się nasze wieloletnie doświadczenia zdobyte przy tworzeniu dużych imprez masowych jak np. Extreme Moto. Zarówno podczas Gymkhany jak i Honda Fun and Safety w naszej gestii znalazły się wszystkie elementy zwiazane z technicznym zabezpieczeniem imprezy jak np. ustawienie i transport barier ochronnych, zabezpieczenie ppoż., nagłośnienie, okablowanie, monitory, środki łączności i elementy niezbędne na torze do przeprowadzania konkretnych konkurencji (pachołki, dmuchane bramy, flagi, namioty).

To także przygotowanie i odpowiedzialność za służby porządkowe, całodobową ochronę, opiekę medyczną, zapewnienie zaplecza, noclegów dla uczestników itp.

Przygotowanie zaplecza technicznego to jeden z elementów naszej działalności. Sprawowaliśmy także opiekę nad przebiegiem wydarzeń na torze, obsługą toru (sędziowie startowi, biuro imprezy), przygotowanie i odpowiedzialność za służby porządkowe, całodobową ochronę, opiekę medyczną, zapewnienie zaplecza, noclegów dla uczestników itp.oraz sprawami prawnymi jak np.: ubezpieczenie imprezy i zawodników, uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, zagwarantowanie ochrony znaków towarowych.

Jednym słowem nad tym wszystkim co niezbędne jest do przygotowania eventu, jego sprawnego przeprowadzenia i zabezpieczenia, tak by uczestnicy mogli w pełni i bezpiecznie wykorzystać czas spędzony na torze.

Honda Fun and Safety 2011

Honda Gymkhana

Jesteśmy organizatorem następujących targów